مشاوره حقوق تجارت بین الملل

فرانچایزر با بهرمندی از تیم حرفه ای از بهترین وکلای اروپایی و ایرانی آماده ارایه خدمات مشاوره تخصصی در زمینه حقوق تجارت بین المللی به فعالان اقتصادی و بنگاه های خصوصی و دولتی است .

کلیه خدمات مربوط به همراهی در مذاکرات و تنظیم قراردادهای بین المللی، حل اختلاف و داوری در قراردادها ، تنظیم اسناد و نقل و انتقال های مالی، ثبت اختراع ، ثبت علایم تجاری، ضمانت نامه های بانکی و اعتبارات اسنادی و اعتبار سنجی طرف های تجاری از جمله خدمات ماست .

امروزه رمز موفقیت در فعالیت های تجاری بین المللی داشتن توان مذاکره برای گرفتن حداکثر امتیازها با حداقل ریسک و هزینه است. اگر مایل به گسترش فعالیت اقتصادی خود در عرصه ای بین المللی هستید ولی به علت عدم تسلط به قوانین، زبان و نحوه ارتباط گیری و تعامل با طرف های خارجی، در توسعه فعالیت خود دچار تردید شده اید، همراهی تیم حرفه ای از حقوقدانان مسلط به زبان و قواعد بین المللی تجارت نگرانی های شما را برطرف و افق جدیدی را پیش روی شما باز خواهد کرد.

فرانچایزر آمادگی دارد شما را در تمامی مراحل تا رسیدن به اهدافتان همراهی کند. تهیه و تنظیم قراردادهای بین المللی خرید و فروش، تامین مالی، اخذ نمایندگی و موافقت نامه های تامین مالی و سرمایه گذاری را به ما بسپارید و مطمئن قدم بردارید .

جهت مشاوره تلفنی و حضوری با فرانچایزر تماس بگیرید.