Visoh مجموعه ای است که در زمینه مشاوره آرایشی و زیبایی فعالیت می کند که توسط Remo Scibona و Sandra Malavolta تأمین مالی  و مدیریت می شود و به اشخاص با اگیزه نمایندگی اعطا می نماید.

این شرکت تولید کننده عایق حرارتی می باشد که در سال 2000 تاسیس شده است و در حال حاضر دارای 25 فرانچایز فعال است و مرکز اصلی آن در پراگ است.

تن تن یک سالن زیبایی زنجیره ای موفق در اروپا هست که در زمینه خدمات زیبایی ناخن، مانیکور و پدیکور با بهترین روش های اروپایی فعالیت می کند

در سال 2002 تأسیس شد، در حال حاضر دارای 8 فرانچایز فعال، مقر آن در مسکو است

تاریخچه prive7 به سال 2011 با هدف ایجاد مجموعه ای جهت ارائه خدمات لوکس و با بالاترین کیفیت به مراجعه کنندگان در فضای یک سالن مد روز و بسیار شیک برمیگردد.

 Greencarیک برند پرتغالی است و مرکز اصلی آن در آزور است. این برند از سال 2011 شروع به کار کرد و دارای 8 فرانچایز و 2 واحد شخصی بود. این برند خدمات شستشوی اتومبیل بدون استفاده از آب را ارائه می دهد.

مرکز زیبایی Beutics در سال 2018 تأسیس شد، در حال حاضر دارای 3 فرانچایز فعال و مقر آن در دبی است.

Spa810 یک شرکت خدمات اسپا است که به ارائه دوره های درمانی جدید، ایمن و بسیار مؤثر به مشتریان می پردازد و کمک میکند تا مشتریان احساس خوب استراحت، زیبایی و سلامتی را تجربه کنند و به طرز شگفت انگیزی شاداب و جوان به نظر برسند.

این برند در سال 2015 تأسیس شد، در حال حاضر دارای 5 فرانچایز فعال می باشد و مرکز اصلی آن در گورگائون است.

آکادمی آموزش و مراقبت از کودک Kiddie، خدمات مبتنی بر آموزش و پرورش کودکان در سنین 6 هفته تا 12 سال، مراقبت های تمام وقت، مراقبت های قبل و بعد از مدرسه و اردوهای تابستانی را به خانواده ها و فرزندانشان ارائه می دهد.