مرکز زیبایی Beutics در سال 2018 تأسیس شد، در حال حاضر دارای 3 فرانچایز فعال و مقر آن در دبی است.

اخذ نمایندگی Beutics

 

نوع بیزینس

حداقل سرمایه گذاری

ارزش برند

حداقل فضای مورد نیاز

تعدادکارکنان

میانگین درآمد ماهانه

حاشیه سود

حق امتیاز

نمایندگی مرکز زیبایی

150000 یورو

17000 یورو

100 متر مربع

8

17000 یورو

20%

سال اول حق امتیازی دریافت نمی شود، از سال دوم 15درصد از درآمد بعنوان حق امتیاز کسر می شود


درباره Beutics

Beutics  یک پلتفرم آنلاین برای ارتباط دادن مشتریان از منزل با سالن، مراکز اسپا، تناسب اندام وکلینیک های آرایشی و بهداشتی است. با این برنامه مصرف کنندگان می توانند با توجه به تبلیغات،  بازخوردها و بسیاری موارد دیگر خدمات مورد نظرشان را از منزل یا محل کار براحتی پیدا کرده و رزرو نمایند.

آنها اکنون به دنبال گسترش بیزنس خود در سطح جهانی مخصوصا در اروپا از طریق ارایه حق فرانچایز هستند.

فرانچایز

محصولات و خدمات

ارتباط دادن مشتریان با سالن، اسپا، باشگاه های بدنسازی، مراکز یوگا، زومبا، پیلاتس، پوست بالینی، جراحی پلاستیک، آرایشگران، ماساژورها، مربیان تناسب اندام/ یوگا/ رقص در خانه.

فرصت اخذ نمایندگی

هدف آنان بدست آوردن یک بخش اقتصادی در بازاری با ارزش یک تریلیون دلار است به همین دلیل تصمیم به ارایه نمایندگی گرفته اند، که به اشخاص این فرصت را میدهد با آنها در این مسیر اقتصادی پیشرفت کنید. اخذ نمایندگی یک فرصت اقتصادی متفاوت و انعطاف پذیر با فرهنگ مکانیست که شما به عنوان یک کارآفرین برای فعالیت خود در نظر دارید.

صنعت در حال رشد

با توجه به اینکه امروزه تناسب اندام، زیبایی و سلامت بدن بخش بزرگی از سبک زندگی افراد جامعه را در برگرفته، این فرهنگ با سرعت در حال رشد است و آماده  پیشی گرفتن از ارزش بازار فعلی خود طی سال های آینده میباشد.

تغییر پارادایم

بدیهی است که آگاهی عمومی از تناسب اندام و سلامت به دلیل تمرکز برای داشتن یک سبک زندگی سالم افزایش یافته است. با رونق گرفتن در شبکه های اجتماعی و صرف زمان قابل توجه توسط افراد در این زمینه، صنعت زیبایی و تناسب اندام به رشد خود ادامه خواهد داد و با یک فرصت منحصر به فرد برای فرانچایز دادن روبرو خواهد شد.

کار با استارت آپ در حال رشدی مانند Beutic یک فرصت خوب بشمار می رود، که به شما این امکان را می دهد تا با یکی از بازارهای پیشرو در زمینه زیبایی، تناسب اندام و سلامتی در جهان متحد شوید و رشد کنید.

آنچه شما نیاز دارید:

  • تجربه و تخصص
  • مواجهه با بازار و تفاوت های جزئی آن
  • تمایل شما برای رشد و موفقیت

آنچه آنها ارائه می دهند:

  • یک سکوی محکم و پایدار برای سرمایه گذاری و پیشرفت
  • دانش گسترده آنها در مورد تجارت و بیزینس
  • مواد اختصاصی ما برای موفقیت
  • آموزش های اولیه و مداوم
  • اعتبار فوری

برخی از مواردی که آنها در این فرانچایز به دنبال آنها هستند چیست؟

  • دفتر کار، استخدام و آموزش کارمندان، کسب و کار بازرگانان و سوار کردن آنها در سیستم عامل، جذب مشتری و بازاریابی میدانی، مدیریت عملیات کامل و رضایت مشتری
  • کسب درآمد شریک فرانچایز از طریق اخذ کمیسیون برای رزرو در شهر مربوط به وی

فرانچایز

پشتیبانی شرکت

آنها می داندد که موفقیت فرانچایزها درواقع موفقیت شرکت است. به همین دلیل یک برنامه جامع آموزشی و پشتیبانی برای آماده سازی و راه اندازی تجارت جدید خود را فراهم کرده ایم. آنها تحویل سیستم عامل و دانش فنی، مراحل عملیاتی استاندارد، بازاریابی و راهنمایی لازم را به دارندگان فرانچایز ارائه خواهیم داد.