Spa810 یک شرکت خدمات اسپا است که به ارائه دوره های درمانی جدید، ایمن و بسیار مؤثر به مشتریان می پردازد و کمک میکند تا مشتریان احساس خوب استراحت، زیبایی و سلامتی را تجربه کنند و به طرز شگفت انگیزی شاداب و جوان به نظر برسند.

 نوع بیزینس

حداقل سرمایه گذاری

ارزش برند

حداقل فضای مورد نیاز

تعدادکارکنان

میانگین أرامد ماهانه

حاشیه سود

حق امتیاز

نمایندگی فرانچایز

490 هزار یورو

10 هزار یورو

130مترمربع

8 نفر

60 هزار یورو

5%

7٪ درآمد ناخالص ماهانه که باید پرداخت شود (4.5% به Spa810 2.5% به نمایندگی منطقه)

نمایندگی منطقه

550 هزار یورو

10 هزار یورو

130مترمربع

8 نفر

60هزار یورو

5%

نماینده منطقه ملزم به خرید مجوز است و 50٪ از حق نمایندگی فرانچایزی را که در منطقه هدف آنها باز شده دریافت می کند.

 

خدمات Spa810

لیزر، پوست، ماساژ و کانتورینگ بدن

خدمات اسپا این به ما این امکان را می دهد تا یک راه حل مناسب برای طیف وسیعی از نگرانی ها از طریق ارائه خدمات اسپا آرام بخش با نتایج درمانی محور فراهم کند. در حال حاضرSpa810  به دنبال گسترش نام برند تجاری خود در اروپا با ثبت نام شرکای فرانچایز و به طور خاص به دنبال ثبت نام نمایندگی فرانچایز و نمایندگی منطقه هست. نمایندگان منطقه می توانند از طریق فروشگاه ها بهترین میزان درآمد را کسب کنند، علاوه بر این، حق امتیاز 2.5٪ از درآمد را می توانند هردو ماه یکبار از کلیه واحدهای زیر مجموعه خود جمع آوری کنند. آنها همچنین هر زمان که یک مجوز واحد فروخته یا بسته شود، 50٪ از حق فرانچایز را دریافت می کنند.

فرانچایز

محصولات و خدمات اسپا

خدمات پوستی (لیزر و سنتی)، ماساژ، کانتورینگ بدن.

پشتیبانی

Spa810 ازطریق برنامه های آموزشی اولیه و همچنین یک برنامه آموزشی ویژه قبل از افتتاحیه، آموزش و پشتیبانی از فرانچایز خود را ارائه می دهد. آنها همچنین در انتخاب سایت، بازاریابی، ایجاد منطقه و ایجاد واحد نمایندگان خود را همراهی می کنند.

فرانچایز