افتتاح حساب بانکی در اروپا

افتتاح حساب بانکی در اروپا معضلی است که این سالها برای هموطنان عزیز مشکل ساز شده است. هدف اصلی تحریم های آمریکا اعمال فشار به کشورمان و محدود کردن حداکثری دسترسی ایرانیان به سیستم بانکی بین الملل است. طی چند سال گذشته این تحریم ها باعث شده اکثر بازرگانان و توریست های ایرانی که قصد سفر و یا کار و سرمایه گذاری در عرصه بین الملل دارند با مشکلات فراوانی رو به رو می شوند. موسسه حقوقی سام به نمایندگی از هلدینگ بین المللی اینوید مفتخر است طی چند سال گذشته با وجود همه تحریم ها و فشارهای بین المللی با تلاش بیشتر و یافتن راهکارهای قانونی همواره نسبت به افتتاح حساب بانکی در اروپا برای موکلین خود در کشورهای پیشرفته اروپایی اقدام نماید و با در نظر گرفتن حساسیت های نظام بانکی بین المللی، تراکنش های پولی موکلین خود را چه در حساب های شخصی و چه در حساب های شرکتی به گونه ای مدیریت نموده که بدون هیچ مشکل و در اسرع وقت انجام پذیرد.
موسسه حقوقی سام با ایجاد زیرساخت های حقوقی و قانونی در اروپا به نحوی اقدام به افتتاح حساب بانکی در اروپا نموده که متقاضیان بتوانند بدون محدودیت برای سال های طولانی از خدمات بانکی بین المللی بهره

مند شوند . علاوه بر آن از خدمات کارت اعتباری، دسته چک، آنلاین بانکینگ و حتی دریافت وام های ارزی برخوردار گردند.

هزینه افتتاح حساب بانکی در اروپا چقدر است؟

در اینجا هزینه های افتتاح حساب در اروپا را به استحضار هموطنان عزیز می رسانیم.

 

افتتاح حساب بانکی در پرتغال با 1،500 یورو

portugal

بانکهای معتبر پرتغال

Caixa Geral de Depósitos

افتتاح حساب بانکی در اروپا
این موسسه مالی دولتی در سال 1876 در لیسبون پرتغال تأسیس شد و از نظر کل دارایی ها بزرگترین شرکت بانکی بخش دولتی پرتغال و یکی از بزرگترین بانک های پرتغال است. این بانک کشور پرتغال همچنین در فهرست بانک های بزرگ جهان در رتبه 109 قرار دارد و 69مین بانک بزرگ اروپا است.
این بانک از طریق شعب ، دفاتر نمایندگی و بهره مستقیم سهام در موسسات مالی محلی در 23 کشور مستقر در چهار قاره فعالیت می کند.


Banco Santander Totta S.A

افتتاح حساب بانکی در اروپا
این بانک دومین بانک خصوصی پرتغال از نظر کل دارایی ها است. با داشتن دفتر مرکزی در لیسبون با بیش از 650 شعبه دارای 6،300 کارمند است.
این بانک پرتغال در سال 1843 تاسیس شده است.

Portocues Comercial Banco

افتتاح حساب بانکی در اروپا
با بیش از 695 شعبه در پرتغال و ارائه خدمات به تقریبا 4.3 میلیون مشتری در سراسر جهان یکی از بزرگترین بانکهای خصوصی در پرتغال از نظر سهم بازار است. این بانک در سال 1985 توسط جاردیم گونسالولوس و سرمایه گذاران منطقه پورتو پرتغال تأسیس شد. دفتر مرکزی این بانک در ائیراس ، لیسبون بزرگ است.

Banco Internacional do Funchal

افتتاح حساب بانکی در اروپا
Banco Internacional do Funchal ، S.A در سال 1988 تأسیس شد و طیف گسترده ای از محصولات و خدمات بانکی و مالی از جمله خرده فروشی تجاری و سرمایه گذاری را ارائه داد. این بانک مستقر در لیسبون نه تنها در داخل کشور بلکه در بقیه اتحادیه اروپا ، آمریکای لاتین و آمریکای شمالی نیز فعالیت دارد.

Banco Popular Portugal

افتتاح حساب بانکی در اروپا
این بانک در سال 1991 در پرتغال تاسیس شد. Banco Popular ارائه خدمات به شهروندان بطور شخصی، افراد شاغل، SMEs، مؤسسات رفاهی خصوصی، شرکتهای بزرگ، مؤسسات مالی و بخش مدیریت دولتی که از طریق خرده فروشی و بانکداری تجاری و سایر بخشها در 118 شعبه فعالیت می کنند.

Novo Banco

افتتاح حساب بانکی در اروپا
بانک پرتغالی نوا بانکو خدمات بانکی خرده فروشی و سرمایه گذاری ، بیمه ، مدیریت دارایی و خدمات سرمایه گذاری را ارائه می دهد. دفتر مرکزی نوو بانکو در لیسبون است. از سال 2017 ، این بانک شبکه ای از 576 شعبه داخلی و 30 شعبه بین المللی را مدیریت کرده و در کل 6325 فرد در پرتغال و سایر کشورها استخدام می کند.

Banco Português de Investimento (BPI)

افتتاح حساب بانکی در اروپا
این گروه بانکی تجاری در وام های خانه از طریق شرکت های مختلف خارجی تخصص دارد. این مرکز نظارت بر 674 شعبه دارد ، و بیش از 1.4 میلیون مشتری ، اشخاص ، مشاغل و موسسات را سرویس می دهد.
این بانک نه تنها در پرتغال و اسپانیا بلکه در کشورهایی مانند آنگولا که در آن صدرنشین بازار در بانکداری شرکت ها است و موزامبیک که در آن صاحب 30٪ سهام بانک BCI Fomento است حضور دارد. در سال 1981 با دفتر مرکزی در پورتو تأسیس شد.

Banco Finantia ، S.A.

افتتاح حساب بانکی در اروپا
بانک مرکزی بانکو فینانتیا با استقرار در لیسبون راه حل های بانکی خصوصی، شرکتی و سرمایه گذاری در پرتغال و سایر کشورها ارائه می دهد. همچنین شعبه ای در اسپانیا، دفتری در برزیل و کارگزاران کار در لندن و نیویورک فعالیت می کند.

 

افتتاح حساب بانکی در یونان با 3،000 یورو

greece

بانکهای معتبر یونان


Piraeus Bank

افتتاح حساب بانکی در اروپا
این بانک در سال 1916 با هدف حمایت از بنگاه های کوچک و متوسط تشکیل شد. این بانک هم اکنون خدمات مختلف بانکی را از طریق 620 شعبه در یونان و 133 شعبه در فرانکفورت، لندن، بلغارستان، اوکراین و آلبانی ارائه می دهد. این بانک در آتن مستقر است و از لحاظ دارایی بزرگترین بانک یونان است.

National Bank of Greece

افتتاح حساب بانکی در اروپا
بانک ملی یونان یک موسسه خدمات بانکی جهانی است که در سال 1841 تأسیس شده است. این بانک دومین بانک بزرگ یونان از نظر کل دارایی ها و سومین بانک بزرگ یونان از نظر دارایی وام میباشد. این بانک از طریق 542 شعبه یونان و 336 شعبه در خارج از کشور خدمات مالی را به افراد خصوصی و مشتریان شرکت و مؤسسه ارائه می دهد.

Eurobank Ergasias SA

افتتاح حساب بانکی در اروپا
این بانک که در سال 1990 تأسیس شد دومین بانک بزرگ یونان است. سازمان بانکی اروپا از طریق 898 شعبه این بانک، طیف گسترده ای از محصولات و خدمات بانکی و مالی مانند خرده فروشی ، شرکت های بزرگ و بانکداری سرمایه گذاری و همچنین مدیریت دارایی را ارائه می دهد. این بانک مستقر در آتن نه تنها در یونان بلکه بلغارستان، رومانی، صربستان، قبرس، لوکزامبورگ، لندن و اوکراین نیز حضور دارد.

Alpha Bank

افتتاح حساب بانکی در اروپا
افتتاح حساب بانکی درآلفا بانک یونان گزینه مناسبی برای آن دسته از دوستان که قصد سرمایه گذاری و اخذ اقامت یونان را درارند . آلفا بانک از نظر سرمایه بازار بزرگترین بانک یونان است. این بانک دارای شبکه ای متشکل از 671 شعبه و همچنین شرکتهای تابعه در جنوب اروپا است که محصولات و خدمات مالی را به افراد و شرکتهای یونان و سایر کشورها ارائه می دهد. آلفا بانک در سال 1879 تأسیس شد و در سال 1924 دفتر مرکزی خود را به آتن منتقل كرد.

Attica Bank

افتتاح حساب بانکی در اروپا
شرکت بانکداری Attica Bank SA با تأسیس بانک آتیکا SA که در سال 1925 پنجمین بانک بزرگ یونان است. این شرکت حدود 782 نفر کارمند دارد و خدمات بانکی را از طریق 65 شعبه ارائه می دهد، دفتر مرکزی این بانک در آتن است.

 

افتتاح حساب بانکی در اتریش با 4،000 یورو

austria

بانک های معتبر اتریش


Erste Group Bank

افتتاح حساب بانکی در اروپا
این بانک در سال 1819 تأسیس شده و مقر آن در وین است. این بانک حدود 49381 کارمند دارد و در 7 کشور جهان حضور دارد. بانک Erste از طریق 3.063 شعبه در اتریش، جمهوری چک، اسلواکی، رومانی، مجارستان، کرواسی و صربستان فعالیت می کند.
این بانک بزرگترین بانک اتریش است و طیف گسترده ای از خدمات بانکی و سایر خدمات مالی را به مشتریان شرکت های بزرگ و خرده فروش در اتریش، اروپای مرکزی، شرقی و بین المللی ارائه می دهد.

OberBank AG

افتتاح حساب بانکی در اروپا
اوبربانک در سال 1869 تأسیس شد و آن را از قدیمی ترین بانکهای برتر اتریش کرده است که سرویس ها و خدمات بانکی را به افراد و شرکت ها ارائه می دهد. این بانک 2،049 کارمند دارد و مقر آن در لینز مستقر است. این مرکز از طریق شبکه ای متشکل از 159 شعبه اداره می شود که شامل 98 شعبه در اتریش ، 28 شعبه در آلمان ، 21 شعبه در جمهوری چک ، 9 شعبه در مجارستان و 3 شعبه در اسلواکی است.

RZB Group

افتتاح حساب بانکی در اروپا
گروه RZB یکی از بزرگترین بانکهای اتریش است. این بانک در سال 1927 تأسیس و خدمات بانکی تجاری و سرمایه گذاری را به افراد، شرکت های چند ملیتی و ارائه دهندگان خدمات مالی ارائه می دهد. همچنین خدمات مالی تأمین مالی، صادرات و تجارت، بانکداری خصوصی، سرمایه گذاری ، لیزینگ، املاک و مستغلات و سایر خدمات مرتبط با بانک را ارائه می دهد. این بانک در اروپای مرکزی، غربی، جنوب شرقی و آسیا فعالیت می کند.

UniCredit Bank Austria AG

افتتاح حساب بانکی در اروپا
UniCredit Bank اتریش در سال 1855 تأسیس شد و بخش های بانکی شرکتی، بانکداری خصوصی، خرده فروشی و بانکداری سرمایه گذاری را ارائه می دهد. این بانک در کشورهای مختلفی از جمله ایتالیا، آلمان، اتریش، بوسنی و هرزگوین، بلغارستان، کرواسی، جمهوری چک، مجارستان، رومانی، روسیه، اسلواکی، اسلوونی، صربستان و ترکیه فعالیت می کند.

Raiffeisen Bank International AG

افتتاح حساب بانکی در اروپا
بانک بین المللی Raiffeisen که در سال 2010 تأسیس شده است به بانکداری خصوصی، تجاری و خرده فروشی می پردازد. این بانک خدمات بانکی خرده فروشی، شرکتی و سرمایه گذاری ارائه می دهد. این بانک محصولات و خدمات مالی مختلفی را ارائه می دهد، از جمله امور مالی شرکت ها، امور مالی ساختاری، اوراق قرضه شرکت ها، خدمات فاکتورسازی، خدمات لیزینگ و راه حل های سرمایه گذاری.

Oesterreichische Kontrollbank AG

افتتاح حساب بانکی در اروپا
این بانک یکی از معدود بانکهای ویژه در اتریش است. این شرکت در سال 1946 تأسیس و خدمات مالی و اطلاعاتی را در صنعت صادرات و بازارهای سرمایه در اتریش و خارج از کشور ارائه می دهد. این مرکز در وین مستقر است و هم اکنون 442 نفر از کارکنان آن استخدام می شود

Raiffeisen Bank Niederösterreich

افتتاح حساب بانکی در اروپا
این بانک در سال 1927 تأسیس و خدمات بانکی را ارائه می دهد. این شرکت 1،185 کارمند دارد و مقر آن در وین است و از 31 دسامبر 2015 این بانک در 44 شعبه فعالیت داشته است.

 

 جهت دریافت مشاوره رایگان در خصوص افتتاح حساب بانکی در اروپا 

با شماره های 86087151-021 و 86087156-021 تماس حاصل فرمایید